GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

Değerli Müşterimiz,

Bebaks.com web sitemize hoş geldiniz.
Aşağıdaki gizlilik sözleşmesi, Bebaks.com'un, kullanıcılarımıza sağladığı bilgi ve hizmetlerin sunumuna ilişkin hükümleri düzenlemektedir.
Bebaks.com web sitesine giren yada sitedeki formları dolduran, siteye üye olan her kullanıcı "Gizlilik Sözleşmesi" ve "Kullanım Şartları"nda yer alan hükümleri okumuş ve kabul etmiş sayılacaktır.

Gizlilik Sözleşmesi

1) Bebaks.com, siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için bazı şahsi bilgilerinizi (isim, yaş, ilgi alanlarınız, e-posta vb…) sizlerden istemektedir. Bebaks.com sunucularında toplanan bu veriler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri özeline ve eğilimlerine dair kişiye özel promosyon faaliyetlerinin planlanması ve gereksiz e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri "müşteri sınıflandırma" çalışmalarında kullanılmak üzere sadece Bebaks.com bünyesinde kullanılacaktır.

2) Bebaks.com, işbu Gizlilik Politikasında tersi belirtilmedikçe, işbirliği içinde olmadığı firmalara ve üçüncü şahıslara sitemizin kullanıcılarına ait bilgileri vermeyecektir.

3) Bebaks.com şahsi verilerini yalnız aşağıda belirtilen yasal durumlarda 3. şahıslara açar.
a) Yasal yetkililerden bu yönde resmi yazılı bir talep oluşması halinde,
b) Bebaks.com'un mülkiyet haklarını korumak amacıyla,
c) Kullanım şartnamesinde kabul etmiş olduğunuz kurallar çerçevesinde.

4) Bebaks.com tarafından toplanan veriler genel kullanıma kapalı olan güvenli sunucularda saklanmaktadır. Bebaks.com, barındırdığı verileri korumak için en üst düzey endüstri standardını kullanmaktadır. Ancak güvenlik ile ilgili konularda kesin bir garanti verememektedir.

5) Bebaks.com'da kayıtlı şahsi verileriniz yalnızca sizin tarafınızdan görüntülenebilir. Kayıt işlemi sırasında girdiğiniz kişisel verilerinizi istediğiniz zaman yeniden değiştirme hakkınız bulunmaktadır.

6) Bebaks.com, kendi isteğiyle sitenin içeriğini istediği zaman değiştirme, kullanıcılara sağladığı herhangi bir ürünü ve ya hizmeti değiştirme ya da sonlandırma ve Bebaks.com web sitesinde kayıtlı kullanıcı verilerini silme hakkını saklı tutmaktadır. Bebaks.com web sitesinin güvenli olmasını sağlamak için her türlü tedbir alınmış olmakla birlikte, sitede mevcut ya da meydana gelebilecek kusurlar ile ilgili bir garanti verilememektedir.

7) Bebaks.com, kullanıcılara ve kullanıcıların sitesini kullanımı hakkındaki bilgileri, teknik bir iletişim dosyasını (Çerezler-Cookie) kullanmak suretiyle elde edebilir. Bahsi edilen teknik iletişim dosyaları, ana bellekte saklanmak üzere, bir web sitesinin, kullanıcının web tarayıcısına (browser) gönderdiği küçük metin dosyalarıdır. Teknik iletişim dosyası, bir site hakkında durum ve kişisel tercihleri saklayarak, internetin şahıs için kullanımını kolaylaştırmaktadır. Teknik iletişim dosyası, bir siteye gün içerisinde kaç kullanıcının eriştiğini, bir kullanıcının web sitesini hangi amaçla, kaç defa ziyaret ettiği ve sitede ne kadar süreyle kaldığı hakkındaki istatistiki verileri almak amacıyla kullanılabilir. Ayrıca, kullanıcılar için özel tasarım kullanıcı sayfalarından, güncel olarak izinli pazarlama ve satış mesajı ve içerik yaratılmasına yardımcı olmaktadır. Teknik iletişim dosyası, ana bellekten veya kullanıcıların e-mail adreslerinden bilgi ya da başka herhangi bir kişisel veri çekmek maksadıyla oluşturulmamıştır. Web tarayıcılarının pek çoğu, başta teknik iletişim dosyasını kabul edecek şekilde tasarlanmıştır; ancak internet kullanıcıları, istedikleri takdirde teknik iletişim dosyasının alınmaması ya da teknik iletişim dosyası gönderildiğinde uyarı verilmesini sağlayacak biçimde, web tarayıcılarının ayarlarını istedikleri şekilde değiştirebilirler.

8) İnternet sitesine ilişkin sistemde meydana gelebilecek hataların tespit edilebilmesi ve hataların düzeltilmesi, internet sitesinin ve sistemin iyileştirilmesi ve güncellemesine yönelik olarak siteye erişmek için kullanıcılar tarafından kullanılan internet servis sağlayıcısının adı ve Internet Protokol (IP) adresi, siteye girilen tarih ve saat, sitede bulunulan sırada girilen sayfalar ve siteye doğrudan bağlanılmasını sağlayan web sitesinin internet adresi gibi bazı veriler toplanabilir.

9) Bebaks.com bu "Gizlilik Sözleşmesi" ve "Site Kullanım Şartlarına uyulmadığı durumlarda üyeliğinizi silmeye ya da askıya almaya yetkilidir.

10) Bu Web Sitesi bazı web sitelerine link vermektedir. Gizlilik Güvencesi sadece bu Web Sitesi dahilinde geçerlidir ve diğer web siteleri bunun dışında kalmaktadır. Bu web sitesinden link ile gidilecek diğer web sitelerindeki kullanım ile ilgili yine o sitelere ait Gizlilik Güvencesi ve Kullanım Şartları geçerlidir. Bu Web Sitesinden linkle gittiğiniz diğer web sitelerinde o sitelere ait Gizlilik Güvencesi ve Kullanım Şartları metinlerini bularak okumanız öneririz.

11) Bebaks.com işbu Gizlilik Sözleşmesi'nin şart ve koşullarını hiçbir şekil ve surette ön ihbara ve/veya ihtara gerek kalmaksızın her zaman değiştirebilir, güncelleyebilir veya iptal edebilir. Bebaks.com değişiklik yaptığı Gizlilik Politikası hükümleri, Web Sitesinde yayınlandığı tarihte yürürlüğe girer.

HIZLI GÖNDERİ

7X24 MÜŞTERİ DESTEĞİ

DESTEK HATTI 0212 670 37 59

Whatsapp Call