GÜVENLİ ÖDEME

Secure Sockets Layer (SSL) Teknolojisi

Bebaks.com sitemiz alışverişinizi üst düzey güvenlikli olarak yapabilmeniz için, Secure Sockets Layer (SSL) teknolojisi kullanılmaktadır. SSL teknolojisi, internetten yapmış olduğunuz alışveriş sırasında kişisel verilerinizi şifreleyerek son teknoloji ile güvence altına almaktadır. Bebaks.com içinde formlara girdiğiniz bütün bilgiler SSL ile güvenlik altına alındığından, şahsi verileriniz ve kredi kartı/banka kartı bilgileriniz art niyetli üçüncü şahısların eline geçmeyecektir. Tarayıcınızın adres çubuğunuzda gördüğünüz kilit ikonu, kişisel verilerinizin SSL sertifikası ile korunduğunun işaretidir.

Güncel Güvenlik Duvarı

Bebaks.com sunucuları güncel güvenlik duvarları ile korunmaktadır. İletişim yönetimi amacıyla kullanılmakta olan bilgisayarlar şahsi bilgilerinizi güvenli olarak saklamak ve diğer kötü niyetli şahıslardan korumak amaçlı dizayn edilmiştir. Bu sayede Bebaks.com’dan ürün ve ya ürünler satın alırken şahsi bilgileriniz en üst düzeyde korunduğundan emin olunuz. SSL Sertifikası ve Standart Güvenlik Duvarları, birbirleri ile koordineli çalışarak kişisel verilerinizi korur ve güvenliğinizi sağlar.

Olmazsa Olmaz Gizlilik Politikamız

Bebaks.com kişisel verilerinizi kesinlikle üçüncü şahıs ve kurumlarla paylaşmaz. Sizin de paylaşmamanızı öneririz. Bu neden ile Bebaks.com verdiğiniz kişisel bilgileriniz kiralanmaz, satılmaz ya da herhangi bir şahıs ya da kurumla asla ve kati suretle paylaşılmaz. Ödeme adımında istediğimiz kredi kartı bilgileriniz, sitemizden ürün satın alan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini asla tehlikeye atmamak amacıyla kati suretle Bebaks.com veya sitemize hizmet veren firmaların serverlarında kaydedilmemektedir. Ödeme yapmaya yönelik bütün işlemler Bebaks.com ara yüzü sayesinde bankanız ve kişisel bilgisayarınız arasında gerçekleştiğini unutmayınız. Olmazsa olmaz gizlilik politikamız şahsi verilerinizin neden toplandığı ve hangi amaçla kullanıldığını ayrıntısıyla anlatılmıştır.

HIZLI GÖNDERİ

7X24 MÜŞTERİ DESTEĞİ

DESTEK HATTI 0212 670 37 59

Whatsapp Call