İADE VE DEĞİŞİM

Bebek odası mobilyaları içerikli ürünlerimiz kişiye özel olarak imal edilmektedir.

Bütün ürünlerimiz kişiye özel bebek odası dekorasyonları olduğundan stoklarımızda bulunmamaktadır.

Sipariş verildiği andan itibaren üretime geçilir 7/10 gün teslim süremiz vardır.

Web sitemizde (bebask.com) siparişi verilen ürünümüzün renk değişikliği yada üzerine yazılacak ismi not bölümünde belirtilmesi gerekmektedir.

Çalıştığımız kargo firması: Yurtiçi Kargo

Lambalarımızda kargo ücretsizdir diğer tüm ürünlerimiz için 200 tl üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir.

İADE: Ürünlerimiz kişiye özel üretildiği için üründe bir ayıp hata kırılma hasar olmadığı sürece sadece beğenmeme gibi bir sebepten dolayı iadesi mümkün değildir. Gelen üründe bir hasar oluşmuş ise gelen kargo firmasına tutanak tutturulması halinde ürün yenisi ile değişimi yapılmaktadır irtibat mağaza telefon –whatsapp – instagramdır.

Eğer bizden kaynaklı bir üretim hatası yada kırılması olduğu taktirde ürünü tekrardan üretime alıp yenisini yapıp teslim ediyor bunun için tekrardan kargo ücreti almıyoruz müşteri isterse para iadesi de yapabiliriz ücret iadesi yaparken kargo ücretleri düşülerek yapılmaktadır. Örneğin kişiye özel bebek odası lambası bizden kaynaklı bir sebeple kırılması sonrasında değişimi yukarıda belirten şartlar altında yerine getirmekteyiz.

Farklı bir renk yada ölçü değişimi de kişiye özel üretim olduğu için yapılamamaktadır bu gibi durumların meydana gelmemesi için bizimle iletişime geçmenizi tavsiye ediyoruz. Tüm Türkiye içine kargo yollanmaktadır.

Yurtdışı gönderileri için kargo ücreti alınmaktadır bunun için müşterinin bizimle irtibata geçmesi gerekmektedir ve web sitemiz yurtdışı ödemelerine açıktır ama ekstra kargo ücreti için bizimle irtibata geçilmelidir.

Yurtdışı gönderileri Türkiye çıkısından itibaren 7/15 gündür.

HIZLI GÖNDERİ

7X24 MÜŞTERİ DESTEĞİ

DESTEK HATTI 0212 670 37 59

Whatsapp Call