İADE VE DEĞİŞİM

Aldığım ürünümü nasıl iade edeceğim?

Sitemizde yer alan bütün ürünler, ilgili kampanyalı fiyatları üzerinden az sayıda stoklarla satışta olduğundan dolayı bazı durumlarda ürün değişimi yapılamamaktadır. Eğer ürün ayıplı ise siparişinizin elinize ulaştığı günü takip eden 14 gün içerisinde 0212 670 37 59 numaralı müşteri hizmetleri numaramızı aramak suretiyle iade veya değişim işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

İade etmek istediğiniz ürünü, bütün fatura nüshaları ile paketi hasar görmemiş, ürün kullanılmamış, kullanıcı hatası nedeniyle zarar görmemiş haliyle, eksiksiz olarak bütün aksesuarlarıyla ve iade nedeninizi faturanızın arkasına yazılı şekilde Yurtiçi Kargo ile gönderici ödemeli olarak gönderebilirsiniz.

İade Ettiğim Ürünün Bedeli Ne Zaman Tarafıma Geri Ödenir?

İade etmiş olduğunuz ürünün bedeli, ürünler depomuza geldiği andan itibaren 10 (on) iş günü içerisinde tarafınıza ödenir. Kredi kartı ile yapılan ödemelerde para iadeniz çalışmakta olduğunuz bankanıza bağlı olarak, kredi kartınıza dönmesi iadeden sonra 10 gün sürebilir. Bu sürede Bebaks.com'un geri ödeme konusunda yapabileceği bir şey yoktur. Para iadesi işlemlerinde ürünlerin kargo gönderim ücreti iade edilecek tutardan düşülerek yapılmaktadır.

İade Ve Değişim Şartları

  • İade edilecek/değişimi yapılacak ürün, teslim alınan orijinal paketi / kutusu ile gönderilmelidir. (Örnek: Orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmış ve kargo koli bandı ile bantlanmış ürünler kabul edilemez.) Ürün teslim aldığınız haliyle iade edilmelidir.
  • İade edilecek/değişimi yapılacak ürünün kullanılmamış veya kullanım hatası sonucu zarar görmemiş olması gerekmektedir.
  • Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi/değişimi kabul edilmemektedir.
  • Eğer ürünün faturası kurumsal ise, iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu, "Ürün Birim Fiyatı + KDV" şeklinde kesilmiş "İade Faturası" ile birlikte göndermeniz gerekiyor. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadelerini ‘İade Faturası' kesilmediği takdirde tamamlayamadığımızı belirtmek isteriz.
  • Değişim yapmak istenilen ürün stoklarda bulunmalıdır.
  • Değişim işlemi, satın almış olduğunuz üründe numara/beden değişikliği şeklinde sağlanır.
  • Aynı ürün ile ilgili değişim adedi 2 defa ile sınırlıdır.

Kozmetik, Kişisel Ürünler, İç Giyim Ürünleri İçin İade Şartları

  • Ürün ambalajı açılmamış, denenmemiş ve kullanılmamış halde olmalıdır.
  • Ürünün iadesi ancak varsa hediyesi ve ürünün bütün standart aksesuarları, ambalajları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte geri gönderildiğinde alınmaktadır. Teslimattan sonraki 7 günü aşan sürelerde "Cayma Hakkı"yla iade söz konusu değildir. Genel prosedür uygulanır.
  • Her tür kozmetik ürünün, iç giyim ve kişisel bakım ürünlerinin, her türlü yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetlerin, bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemelerinin (toner, kartuş, şerit vb.) ancak ambalajı açılmamış, bozulmamış, kullanılmamış ve denenmemiş oldukları halde iadesi kabul edilir.

İade Hakkında

Ürün iade işleminiz başlamadan önce, siparişinizle ilgili gerekli inceleme Bebaks.com İade Departmanı tarafından yapılmaktadır. Ürün iade işlemleriyle ilgili olarak sadece Bebaks.com ile iletişime geçmenizi rica ediyoruz.

Değişim işlemleri sadece, stok durumunun uygun olması durumunda, yapılmaktadır. Farklı ürün değişimleri yapılmamaktadır.

HIZLI GÖNDERİ

7X24 MÜŞTERİ DESTEĞİ

DESTEK HATTI 0212 670 37 59