PERDELER

Perde, bebek odanızda en değerli varlığınız yavrunuzu güneşten korumakla kalmayıp bunun yanı sıra bebeğinizin odasının güzelliğini tamamlar. Rengarenk ve yılların verdiği birikimle hazırladığımız tasarımlarımıza bakmadan bebek odası perdesi seçmeyiniz. Tabi ki Bebaks olarak sizin isteğinize uygun tamamen size özel tasarım zebra, stor ve fon perdeler de üretebiliriz. Sadece size karar vermek kalacak şekilde bebek odası perdeleri tasarımlarımız siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunuluyor. Kişiye özel vapurlu, balerin figürlü, kral taçlı isimli, okyanus, balerin etekli, marina denizci, yıldızlı, fotoğraf baskılı, balonlu, baloncuklu, filli, gök kuşağı, zikzaklı uçan balonlu ve harfli tamamen kişiye özel çocuk perdeleri sayesinde her zaman göz kamaştırıcı bir dünya yaratma şansınız bulunmaktadır. Tavsiyemiz ürünü alıp bir de odanızda duruşunu görmenizdir ve bu sayede hesaplı perdeler ile kendi seçimlerinizi daha doğru yapabileceksiniz. Farklı desenlerde olan fon kumaş sayesinde ise pencereleriniz artık çok daha ihtişamlı bir hale gelecektir. Yavrunuzun odasının şıklığını tamamlamak için neden halen bekliyorsunuz? Sipariş vermek bir o kadar yakın zira her zaman bir tık kadar uzağınızdayız. Sadece en uygun fiyata satın alacağınız sitemizden bu sizlerin oluşturduğu bebek odası perdelerini sipariş verebilirsiniz.

Kişiye özel bebek odası zebra perdeleri: Bebeğinizin ve çocuğunuz odasına tamda cam ölçüsüne göre onların hayal ettikleri gibi zebra stor perdeler tüm ürünlerimiz gibi dilerseniz isimli ve doğum tarihli üretebilmekteyiz. Zebra perdemiz yapı olarak bir tül bir kumaş şeklinde olup (panjur yapı)dilerseniz odanızın içini komple dışarı kapatabilir dilerseniz açık tutarak odanız güneş almasını sağlayabilirsiniz. Ürünlerimiz tamamen size özel ölçü ve tasarımla üretilmekte olup istenilen tasarımı baskı teknolojisi ile üretmekteyiz ve ürünlerimiz ücretsiz kargo ile kapınıza kadar bitmiş ve kullanıma hazır halde teslim edilmektedir. Cam ölçünüzü en ve boy olarak almanız yeterlidir (örneğin: cam ölçünüz 120 cm geliyor ise +10 cm olarak 130 cm olarak sipariş vermeniz önerilir.)

Kişiye özel bebek odası fon perdeleri: Bebeklerinizin ve çocuklarınızı odalarına birbirinden şık desenlerde kenar fon perdeleri dilerseniz açık olarak ta kullanabilirsiniz. Üretimlerimiz kendi şahsi ev eşyalarınızın da yanında odanızı şık ve tamamlayıcı gösterebileceği gibi mevcut tül perdelerinizi yanında da çok şık duracaktır. İmalatlarımız özel baskı teknolojisi ile üretilmekte olup istenilen deseni perdelerimize uygulayabilmekteyiz ve kesinlikle hazır kumaş değildir. İmalatlarımızda pile kullanılmamaktadır ve bu sayede gönül rahatlığı ile çocuk odası için düşünebilirsiniz. Ölçü: tek kanat ölçüsüdür 140x265 cm’dir boydan kısaltma ve uzatma yapmamız mümkündür ölçünüz için lütfen firmamızla irtibata geçiniz.

Devamını Oku

HIZLI GÖNDERİ

7X24 MÜŞTERİ DESTEĞİ

DESTEK HATTI 0212 670 37 59

Whatsapp Call