TESLİMAT

Ürün teslimat alanımız Türkiye Cumhuriyeti sınırları dahilinde bulunan her yeri kapsamaktadır.

Bebaks.com'dan bir defada birden fazla ürün satın aldığınız takdirde siparişiniz tek pakette size ulaşır ve sadece bir kargo ücreti ödersiniz. Aynı gün içinde dahi gerçekleşen farklı sipariş numaralarıyla yapılan alışverişlerinizde siparişiniz farklı paketlerde size teslim edilecektir ve kargo bedeli de her sipariş için ayrı ayrı alınır.

Bebaks.com'da her ürün özelliğine göre size özel olarak paketlenir. Aldığınız ürünler özel Bebaks.com kutularında, son derece dikkat gösterilerek paketlenmiş şekilde size teslim edilir.

Satın almış olduğunuz ürününüz an fazla 10 iş günü içerisinde kargo firmasına verilmektedir. "Bu ürün aynı gün kargolanır." yazısı gördüğünüz ürünler iş günleri içerisinde saat 15:00'e kadar verilen siparişlerde geçerli olmaktadır. Hafta sonu ve resmi tatillere denk gelen siparişler tatil bitimini takiben ilk iş gününde işleme alınacaktır. Ürününüzün size ulaşma süresi ise; uzaklık, hava ve yol şartlarına bağlı olarak değişebilmekte olup, siparişiniz kargoya verildikten sonra tahmini 3 iş günü içinde tarafınıza ulaşacaktır.

Siparişinizi fotoğraflı bir kimlik ve imzanızı ibraz ederek teslim alabilirsiniz. Siparişiniz Yurtiçi Kargo ile bize bildirdiğiniz teslimat adresine getirildiğinde, adresinizde olmamanız durumunda kargo yetkilisi tarafından, ürününüzü en yakın kargo şubesinden alabileceğinizi bildiren bir not bırakılır. 3 gün içerisinde kargo şubesine giderek ürünü teslim almazsanız paketiniz kargo şirketi tarafından tarafımıza iade edilir.

Kapıda ödeme seçeneği ile almış olduğunuz ürününüz kargo firması tarafından size ulaştığında almış olduğunuz ürünün ürün bedeli ve kargo ücretinin ödemesini yapmanız gerekmektedir. Ödemesini yaptığınız paketinizi açabilirsiniz. Herhangi bir sorunla karşılaşmamak için paketinizi, teslim aldığınız an kargo yetkilisinin yanında açıp kontrol etmenizi öneriyoruz. Ürününüzde hasar olması ya da eksik ürün olması durumunda kesinlikle ürünü teslim almayınız ve kargo çalışanından tutanak tutmasını isteyerek ürünü geri gönderiniz.

HIZLI GÖNDERİ

7X24 MÜŞTERİ DESTEĞİ

DESTEK HATTI 0212 670 37 59

Whatsapp Call