YASTIK KIRLENT

Her evin ufak dokunuşlarla havasını değiştirmek mümkün olmaktadır ve bu sebeple de dekoratif yastık ve kırlentler bu ortamın yaratılmasında önemli bir paya sahiptir. Kişiye özel kırlentler üretimlerimiz bu olgunun yaratılmasında sizlerin evinize olan dokunuşlarda ahenk yakalamanızı sağlayacaktır. Hesaplı yastık fiyatlarımız ise sağlıklı kumaş seçimleri ile fiyat performans odaklı ürünler arasına girecektir. Baskılı, isimli, ve fotoğraflı kırlent koltuk ve kanepeleri çok daha ilgi çekici hale getirebilecektir. Bebaks.com ailesi bu sıcak yuvaların olmasında değerleri anne adaylarının yanında olmaya devam edecektir. Bebek odası dekorasyonu açısından farklı dokunuşları sevenlerin; kişiye özel bebek odası oluşturmalarında yastıkların da etkisi azımsanmayacak duruma gelecektir.

Sevgili yavrularımıza hediye verebileceğimiz ve uzun yılların onların odasının baş köşesi olabilecek ürünler; aynı zamanda her keseye uygun olacak şekilde üretilmektedir. Kaliteli baskı kalitesine sahip olması açısından ise dilerseniz sizlerin seçtiği bir desen, isim veya fotoğraf olurken isterseniz birlikte de buna karar verebiliriz. Baskılı yastık aynı zamanda baş harf içerebilmektedir ve renk seçimini siz yapar kalanını biz hallederiz. Bebek odalarının doğasını sürekli güzelleştirmek için yoğun ekip çalışmalarımız aralıksız sürmektedir ve bize sadece bir telefon kadar uzaksınız. Minikler kendi odalarında oyunlar oynarken aynı zamanda sizlerin onları ne kadar önemsediğini de anlayacaktır.

Eğer evinizde hali hazırda mevcut kırlentleriniz var ise bizlerden rahatlıkla kişiye özel yastık kılıfları da temin edebilirsiniz. Cebinizi düşünen politikamız sayesinde her zevke ve ihtiyaca hitap etmek için sürekli anne ve baba adaylarına desteklerimiz devam etmektedir. Yatağın üzerinde duracak olan ve tamamıyla sizin zevkinizi yansıtan kırlent dekorasyonları ise benzersiz ve sadece sizlere özel bir bebek odası oluşmuş olacaktır. A dan Z ye olan anlayışımız ve çocuk odaları için her noktasına sizlerin parmağının değmesini sağlamaktayız. Anne ve bebek odaklı çalışma politikamız ise kalitenin daha hesaplı biçimde sizlere ulaşmasını sağlayacaktır.

Devamını Oku

HIZLI GÖNDERİ

7X24 MÜŞTERİ DESTEĞİ

DESTEK HATTI 0212 670 37 59

Whatsapp Call